[o mnie]  [galeria]  [artykuły]  [grafika]  [strony www]  [muzyka]  [akwarystyka]  [blog]


::: artykuły

Od początku lat 90. zajmuje się, z krótkimi przerwami, dziennikarstwem. Pracowałem w 5 pismach, współpracowałem z wieloma różnymi innymi pismami z różnych branż - aż trudno zliczyć z iloma.

Poniżej przedstawiam archiwum swoich artykułów. Niestety, nie jest ono pełne. Mądry Polak po szkodzie - teraz żałuję, że nie trzymałem na dysku twardym wszystkich swoich tekstów napisanych do wszystkich pism, ale czasu cofnąć się nie da. Archiwum poniższe powstało na podstawie tego, co na moich dyskach i CD-romach z archiwami pozostało oraz na podstawie archiwów pism (bezpośrednich i dostępnych na WWW).

Jeśli ktokolwiek ma gdzieś w swoich archiwach jakieś moje teksty, które nie zostały opublikowane na tej stronie, proszę o kontakt - jeśli macie je w formie cyfrowej - proszę prześlijcie; jeśli w formie "papierowej", a macie dostęp do skanera i OCR - także będę bardzo wdzięczny...

Wszystkie poniższe artykuły są formalnie objęte prawami autorskimi i wydawniczymi. Do ich publikacji na papierze mają prawo tylko pisma, w których artykuły się pojawiły - ewentualne przedruki należy załatwiać z tymi pismami. Wszelkie formy wykorzystania tych tekstów powinny być także konsultowane ze mną - z góry informuję, że nie zezwalam na kopiowanie tekstów na inne strony WWW, lecz można oczywiście zamieścić link do mojej strony.

Archiwum zawiera obecnie 101 artykułów.